Genuine body clip fastener Honda XL-650/700V Transalp, CBR-600RR, CBR1000RR.
More details
(price reduced by 15 %)
Year : 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Honda Model : CBR 600 F CBR 600 FSport CBR 600 RR CBR 900 RR CBR 1000RR VFR 800 VTR 1000 Firestorm VTR 1000 SP XL 125V Varadero XL 650V Transalp XL 700V Transalp XL 700V Transalp ABS